برای آزمایش درد قفسه سینه و استرس از متخصص قلب 24 * 7 استفاده کنید

دلایل متعددی وجود دارد که افراد از درد قفسه سینه رنج می برند. این می تواند یک سوزش ساده قلب ، اسیدیته یا یک مورد فشار عصبی باشد. درد مداوم نشانه یک بیماری جدی است که می تواند به قلب آسیب برساند. این اتفاق زمانی می افتد که رگ های خونی قلب مسدود شده اند. قبل از شروع و تبدیل شدن به یک مشکل بزرگ در مورد حمله قلبی ، باید به نزدیکترین متخصص قلب نشان داده شود.

درمان درد قفسه سینه در گرجستان از طریق خدمات پزشکی اختصاصی ارائه شده توسط یک واحد مراقبت کامل قلبی عروقی امکان پذیر است. اکثر گرجی های میانه قادر به دریافت جدیدترین امکانات هستند. آنها می توانند به هر یک از پنج مکان مناسب نزدیکترین متخصص قلب در مشهد خانه خود بروند. بنابراین آیا نیاز به معاینه وجود دارد ، بیمار می تواند به راحتی به محل مراجعه کرده و وارد اتاق قلب شود. Cordele ، Hawkinsville ، Byron ، Macon و Milledge دارای برخی از بهترین واحدهای کاردیو هستند. اغلب نزدیکترین واحد برای دستیابی به موقع بسیار مهم است. با وجود متخصص قلب در گرجستان 24 7 7 ، هرگونه اورژانس را می توان فوراً رسیدگی کرد.

هنگامی که بیمار از درد قفسه سینه شکایت می کند ، متخصص قلب در گرجستان ابتدا دلایل آن را مشخص می کند. پس از آگاهی از شیوه زندگی و عادات غذایی ، احتمالاً برخی آزمایشات را توصیه می کند. اینها شامل تشخیص خون فعلی ، ecg ، استرس و اشعه ایکس است. تست استرس در گرجستان تنها پس از ارزیابی درد قفسه سینه قابل انجام است. این درد می تواند ناشی از رفلاکس اسید ، مشکلات کیسه صفرا ، درد استخوان یا ماهیچه ، التهاب کیسه اطراف قلب (پریکاردیت) ، لخته شدن خون در ریه (آمبولی ریه) و کالبد شکافی یا زخم های نفوذی آئورت باشد ، همه می توانند همراه با ناراحتی در قفسه سینه پس از خرید کلیه آزمایشات آزمایشگاهی ، تشخیص بالینی درستی انجام می شود. یک متخصص قلب سالم و با تجربه در گرجستان قادر خواهد بود مورد را مطالعه کرده و همچنین تصویری مناسب از اقداماتی که باید بعد از تشخیص انجام شود ، تهیه کند.

وقتی درد قفسه سینه فرد را به پزشک می رساند ، سوالات زیادی مطرح می شود. احتمالاً بیمار می پرسد که تست استرس شامل چه مواردی می شود. این مهمترین آزمایشی است که به متخصص قلب در تعیین دوره درمان کمک می کند. پنج نوع تست استرس وجود دارد-تردمیل ، تمرین هسته ای ، هسته ای شیمیایی ، اکو تمرین ، اکو استرس شیمیایی. در صورت نیاز به اشعه ایکس ، کاتتریزاسیون قلب انجام می شود. آنژیوگرافی نیز انجام می شود تا مشخص شود آیا درد قفسه سینه مربوط به قلب است یا خیر.